İstanbul Evden Eve Nakliyat | İzmir Evden Eve Nakliyat | İzmir Asansörlü Nakliyat

İstanbul Evden Eve Nakliyat | İzmir Evden Eve Nakliyat | İzmir Asansörlü Nakliyat

İstanbul Evden Eve Nakliyat | İzmir Evden Eve Nakliyat | İzmir Asansörlü Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

 

Evden Eve Nakliyat Hizmeti Nedir?

 

            Taşınma iÅŸlemi için, bir evde bulunan tüm eÅŸyaların bir firma tarafında paketlenme, araca yerleÅŸtirme, yeni adrese taşınma ve bu yeni adrese yerleÅŸtirme gibi iÅŸlemlere genel anlamda evden eve nakliyat adı verilmektedir. Firmamız ise bu hizmeti uzun yıllar boyu ve bu uzun yılların vermiÅŸ olduÄŸu tecrübe ile sizlere sunmaktadır. EÅŸyaların taşınma, paketleme, montaj ve diÄŸer birçok iÅŸlemi için deneyimli ekiplerimiz baÅŸarılı bir ÅŸekilde sizlere yardımcı olmaktadır. Taşına iÅŸlemi sırasında eÅŸyaların kırılması, zarar görmesi veya herhangi bir nedenden ötürü deforme olması gibi vakalar kesinlikle söz konusu olmamaktadır. Bu durum tamamen bizim kurumsal kimliÄŸimizle ve çalışma politikalarımızla ilgili bir durumdur.

 

 Evden Eve Nakliyat Hizmetlerimiz Nasıl GerçekleÅŸmektedir?

 

            Taşınma iÅŸleminizi için öncelikle firmamızla iletiÅŸime geçmeniz gerekmektedir. Ardından ekiplerimiz kısa bir süre içerisinde adresinize intikal etmekte, sonrasında ise eÅŸyaların hem paketleme hem de demontaj iÅŸlemlerini gerçekleÅŸtirmektedir. Bu iÅŸlem sırasında evinizin ya da varlıklarınızın olumsuz bir durumdan etkilenmesi söz konusu dahi olmamaktadır. Öte yandan isterseniz asansörlü ve isterseniz de normal nakliyat seçeneÄŸi ile tüm paketler araçlarımıza taşınmaktadır. GeniÅŸ hacme sahip olan araçlarımız nedeniyle eÅŸyalarınız partiler halinde deÄŸil de, 1 ya da 2 defa yükleme iÅŸlemine tabi tutulmaktadır. Sonrasında ise yeni adresinize doÄŸru yola çıkan eÅŸyalarınız, ekiplerimiz tarafında paketlerden çıkarılmakta ve montaj iÅŸlemleri baÅŸlamaktadır. Kısacası, firmamız evden eve nakliyat yaparken, size sadece eÅŸyaların konumlarını belirlemek gibi bir iÅŸ kalmaktadır.

 

 Neden Evden Eve Nakliyat Hizmeti Almalısınız?

 

            Ev eÅŸyaları, hassas ve çabuk zarar görebilen varlıklardır. Öte yandan büyük hacme sahip olan eÅŸyaların montaj ve demontaj iÅŸlemleri mutlaka mekanik ya da teknik bilgisi olan kiÅŸiler tarafından yapılmalıdır. Bu konuda yapmış olduÄŸunuz bireysel hamleler, her türlü varlığınızın kısa süre içerisinde olumsuz etkilenmesine neden olabilmektedir. Bu nedenle taşınma iÅŸlemi size sandığınızdan daha fazla maliyete ve rakamlara mal olmaktadır. Öte yandan firmamız bu konuda profesyonel olarak evden eve nakliyat hizmeti vermesi sebebiyle, evinizde bulunan en ufak maddenin bile zarar görmesi ya da olumsuz etkilenmesi gibi bir durumla karşılamanız mümkün olmamaktadır.